שירותי מנעולן 24 שעות – החלפה, פריצה ותיקון

מנעולן מומלץ 24 שעות

תפקידו של מנעולן הוא לפרוץ מנעולים שאדם רגיל מתקשה לפרוץ אותם או יכול לבצע את הפריצה רק באמצעות הריסת המנעול, הדלת או השער שבו מותקן המנעול. לא פעם אנו עשויים להיקלע למצב שבו נתקענו ונזדקק לשירותיו של מנעולן. זה יכול להיות כאשר איבדנו את המפתחות לבית, כאשר המפתח נתקע ונשבר בצילינדר, כאשר מחליפים בעלים בדירה ויש צורך להחליף מנעולים בדלתות החיצוניות, כאשר נתקעה הכספת ויש בה דברים חיוניים, כאשר דלת הרכב נתקעה ולא מגיבה למפתחות/לשלט ועוד.

איך יודעים לזהות מנעולן טוב?

ובכן מנעולן טוב ידע לבצע את העבודה במהירות ולא להתמהמה יותר מדי עם העבודה. מנעולנית מקצועית תחזיק בארגז כלים מתאים הכוללים בין היתר מברגים, פטיש וכן מפתחות ומוטות ברזל המיוחדים לפריצת מנעולים. מנעולן מקצועי ידע לבצע את רוב העבודות מבלי לפגוע במנגנון הנעילה (בין אם מדובר בדלת של רכב, צילינדר פשוט של דלת הבית, צילינדר של רב בריח ועוד) אלא אם כן לא תהיה בכך ברירה כדי לפרוץ את המנעול. מנעולן טוב ישאיר את סביבת העבודה נקייה ובטוחה ואם יפגע במנעול ויידרש בהחלפתו לפחות לא יפגע בדלת אותה פורצים. אם אתם רואים שהמנעולן מתעכב יותר מדי זמן עם פריצת המנעול שלכם ועשוי לעשות יותר נזק מתועלת, תנו לו תשלום חלקי על ההגעה ושחררו אותו לפני שהוא יבצע נזק גדול יותר עבורכם. מנעולן טוב הוא איש מקצוע אמין בתחום שבו האמינות והמקצוענות היא מעל הכול ויקבל המלצות מלקוחות.

פריצת דלתות – כל סוגי הדלתות

פריצת דלתות יכולה להיות פשוטה ויכולה להיחשב גם כאומנות אם תרצו. כאשר מדובר בדלתות פשוטות עם צילינדר פשוט. רוב האנשים יכולים לקחת מברגה, לשחרר את הצילינדר ולהחליפו והבעיה נפתרה. כאשר מדובר במנגנוני נעילה מתקדמים יותר כדוגמת דלתות רב בריח או בכל כללי דלתות משרדים, עסקים שונים ואפילו דלתות חוץ מסוג אחר לבתים – הרי שפריצת הדלת תדרוש מעט יותר מהוצאת הצילינדר. לעתים גם ניתן לפרוץ את הדלת יותר בקלות גם מבלי לפגוע בצילינדר או בהחלפת צילינדר. אם נתקעתם מבלי היכולת לפתוח את הדלת, לא משנה היכן אתם נמצאים, הזמינו את א.מ מנעולים ואנו נשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה.

תיקון דלתות לאחר פריצה

לצערנו הרב לא פריצה היא מושלמת ונטולת תקלות ולעתים רבות הדלת עשויה להיפגע במסגרת פריצתה. לעתים הדבר קורה בטעות ולעתים אין ברירה אלא לשבור את הדלת במכוון כדי לפרוץ אותה. מדובר בחלק מהסיכון שבפריצת הדלת ומצד שני אם מנעולן מקצועי אינו מצליח לבצע את הפריצה מבלי לפגוע בדלת – איזו ברירה יש? במקרים כאלו ואחרים מנעולנים רבים מספקים גם שירותי תיקון דלתות במחירים מוזלים. לעתים רבות גם המנעולן מבין במהלך העבודה שהוא אינו יכול לפרוץ את המנעול מבלי לפגוע בדלת ולכן מעדכן זאת את בעל/ת הדירה הנוכחים במקום ומשאיר בידיהם את ההחלטה האם להזמין מנעולן אחר או לפרוץ את הדלת גם במחיר של פגיעה בה.

החלפת מנעולים בבית/בעסק

הבטיחות בבית או בעסק שלכם היא מעל הכול. המנעולים הם אלה השומרים מפני פורצים, גנבים וסתם מפני זרים. בגדול הם עוזרים לנו לשמור על הפרטיות והבטיחות שלנו ועוזרים לספק סדר בכך שהבתים אינם פרוצים סתם ככה. מדובר במנגנון הבטיחות הראשוני לכל בית/בית עסק ועל כן חשוב שהמנעול של הדלתות החיצוניות בבית ו/או בעסק שלכם יהיו עם מנעולים חדישים וטובים. לאורך השנים מנעולים עשויים להבלות, מפתחות עשויים להישבר בתוך הצילינדר בדלת ואינספור תקלות עשויות לקרות. על מנת להפחית את הסיכון לתקלות ובלאי של המנעולים והצילינדרים כדאי אחת לכמה שנים לבצע החלפת מנעולים, לפחות לדלתות החיצוניות, וזאת כדי לשמור על הבטיחות שלכם ושל הרכוש שלכם. כמו כן ישנם מקרים המצריכים גם כך החלפת מנעולים ואלה יהיו במקרה של הצורך בשירותי פריצת מנעולים תקולים, במידה והמנעול התיישן, במידה ואתם כבר מתקשים לפתוח את המנעול ומרגישים שהוא עומד להבלות ורוצים להחליף אותו לפני שתתקעו ועוד.

פריצת רכבים – גם באמצע הלילה

אם יש משהו שהוא בהחלט לא נעים זה להיתקע עם הרכב. זה יכול לקרות שדלת הרכב פתאום לא תיפתח או תנעל בשל תקלה במנגנון הנעילה החשמלי שלה או בשל ליקויים במנגנון המפתח. גם אם מישהו חס וחלילה נסה לפרוץ לרכבכם ולא הצליח זה עשוי להיגמר בתקלה במנגנון הנעילה של הרכב. מדובר בדבר לא פשוט ולא נעים בין אם אתם נתקעים בתוך הרכב או מחוצה לו. במקרה כזה צרו עמנו קשר בטלפון באופן מיידי ונגיע לחלץ אתכם. גם אם הרכב תקוע בחניה ואתם צריכים למהר להגיע לעבודה תוכלו להזמין מנעולן במהירות שיגיע לפתור את הבעיה בזמן ולמנוע מכם להפסיד את יום העבודה שלכם.

התקנת מנעול כספת

היום כמעט בכל בית יש כספת, שלא לדבר על בתי עסק שיש להם כספת במשרד/בחנות. ישנן עשרות סוגים וגדלים של כספות וכמה מנגנוני פתיחה. לרוב מנגנון הפתיחה המנעולן הממוצע יוכל להתגבר ולפרוץ את הכספת. לא כל מנעולן יכול לפרוץ כספות לכן כאשר אתם מזמינים מנעולן לביצוע התקנת מנעול כספת או פריצת כספת יהיה עליכם לוודא שהוא אכן יכול לבצע עבודה זו. ישנן כספות התלויות בקיר, כספות בצורת קופסא מרובעת/מלבנית מברזל ועוד סוגים שונים של כספות ומנגנוני נעילה.

מה לבדוק לפני שמזמינים פורץ מנעולים?

הזמנת פורץ מנעולנים לבית או לבית העסק שלנו הוא לא דבר נעים במיוחד ואנו מתפללים שלעולם לא נצטרך שירות של איש מקצוע בתחום זה. עם זאת, לצערנו הרב ישנם מקרים רבים שעשויים לקרות שבהם רק פורץ מנעולים מקצועי יוכל לעזור לנו, עם כמה שהדבר אינו נעים להזמין אדם זר לפרוץ את דלת הבית, הרכב או העסק שלנו. מכיוון שמדובר באדם זר יש כמה דברים שחשוב להקפיד עליהם בעת בחירת מנעולן:
• קראו עליו קצת מידע באתר האינטרנט שלו. מי הוא, כמה זמן עובד בתחום.
• תעודת מנעולן – כדי לעבודה כמנעולן בצורה חוקית במדינת ישראל צריך תעודת מנעולן + אישור מיוחד מהמשטרה לעסוק בתחום. אישור זה ניתן לאנשים עם עבר פלילי נקי ובהתאם לבדיקות מסוימות על האדם המבקש את האישור. כדאי לבקש להציג את התעודות בטלפון שיביא אותם עמו למקום.
• כדאי לבדוק את התגובות של לקוחות קודמים של המנעולן בגוגל מיי ביזנס (קרדיטים ורייטינגים במנוע החיפוש) וכן פידבקים על המנעולן בעמוד העסקי שלו בפייסבוק.
• כדאי לבדוק עמו שהוא אכן מבצע את השירות המבוקש ולא סתם מוכן לקחת על עצמו פרויקטים שלא בטוח יצליח רק כדי להרוויח את הכסף שלכם. לראיה תוכלו לבדוק באתר שלו אם הוא מספק את השירות שאתם זקוקים לו (פריצת רכב, תיקון דלת, פריצת שער אבטחה בגינה, פריצת כספת וכו').

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים